تجهیزات سیستم ارت

امروزه برق در تمام بخش های زندگی روزمره آدمی جریان دارد و بدون آن عملا زندگی نوع بشر ممکن نیست. اما همین اتفاق خوشایند به نوبه خود می تواند خطرناک بوده و جان و مال و زندگی انسان را به خطر بیاندازد. یک خطای انسانی یا یک اضافه ولتاژ تولید شده می تواند آسیب های جبران ناپذیری به افراد وارد کند. 

به همین دلیل و به منظور حفاظت از افراد و دستگاه ها، اضافه ولتاژهای تولید شده در بدنه که باعث صدمه صدمه های جبران ناپذیری می شود استفاده از سیستم ارت و حفاظت از تجهیزات بسیار لازم و ضروری است.

سیستم ارت که در واقع وظیفه انتقال اضافه ولتاژهای به وجود آمده را به طور امن و ایمن به زمین دارد به شیوه های مختلف از جمله چاه ارت، میله کوبی، ایجاد قفس فاراده، مش و ... انجام می شود.

باید در نظر داشت که تنها راه اندازی چاه ارت کافی نیست بلکه اجرا و راه اندازی یک سیستم ارت دقیق، ایمن، ماندگار و تاحد ممکن مقرون به صرفه به مراتب مهمتر می باشد

شرکت ایجادکاران آینده نیک «آکان» با سابقه ای درخشان در زمینه اجرای سیستم ارت  با هدف ایمنی بیشتر برای هم میهنان اقدام به تولید، تجهیز، طراحی، مشاوره و اجرا سیستم های ارت استاندارد نموده است که نه فقط ایمنی و ماندگاری سیستم ارت را تضمین می کند بلکه تا حد زیادی در قیاس با بسیاری روش های دیگر مقرون به صرفه نیز می باشد.

 

لیست قیمت

محاسبه مقدار خاک TK1 مورد نیاز

آموزش

گالری عکس محصولات ارت