ابزارهای اندازه گیری

اگر وارد حوزه ابزارهای اندازه گیری و ابزار دقیق بشویم دریایی از اطلاعات و دستگاه ها پیش رویمان قرار می گیرد که هرکدام به شکلی گره گشای ما در صنعت برق خواهند بود.

شرکت ایجادکاران آینده نیک (آکان) با آگاهی کامل از اهمیت این گروه از دستگاه ها در کاهش احتمال خطا همچنین جهت رفاه حال مشتریان عزیز برای دسترسی ابزارهای اندازه گیری و تست و کالیبراتورها اقدام به تهیه آنها از مرغوب ترین برندهای دنیا نموده است. باشد که در هیچ کجای کشور عزیزمان ایران به دلیل استفاده از ابزارهای ناکارآمد خسارت جانی و مالی به هموطنان گرانقدرمان وارد نشود.

دستگاه کالیبراتور RTD

کالیبراتور RTD  ابزاریست با قابلیت حمل دستی برای کالیبره کردن سنسور انتقال دهنده RTD (ردیاب مقاومت دما) شامل کالیبره کردن بیشتر دستگاه‌های فرستنده دما پالسی می‌شود. این دستگاه  به تنهایی شبیه‌ساز و اندازه‌گیر چندین تیپ از سنسورهای RTD است در واحدهای درجه سانتیگراد و یا درجه فارنهایت.
این کالیبراتور همچنین شبیه‌ساز و اندازه‌گیر مقاومت بر اساس واحد اهم می‌باشد. مقدار دما و مقدار مقاومت هردو باهم در این دستگاه نمایش داده می‌شوند.

دستگاه ارت تستر مترل مدل MI 3123

MI 3123 برای اندازه‌گیری مقاومت زمین، تست سیستم ارت اصلی و تجهیزات، تست مقاومت میله‌های ارت تکی در سیستم‌های ارتینگ بزرگ، تست سیستم صاعقه‌گیر، مشخص کردن مقدار مقاومت ویژه خاک و طراحی سیستم‌های ارتینگ کاربرد دارد. برای تست تجهیزات دارای  استاندارد CAT IV بسیار مناسب و کاربردی است.

راهنمای استفاده از دستگاه ارت تستر مترل مدل 3123  MI